חורף באוצרות הגליל

בדקנו ואספנו עבורכם את כל הטיולים ההמלצות, הפעילויות והאטרקציות לחווית חורף מושלמת בגליל המערבי!

לגוף ולנשמה

מקומות מומלצים לספא ולטיפולים בגליל המערבי

הגליל המערבי משלב באופן הרמוני בין ים להר בין כחול לירוק. האווירה בגליל פסטורלית ורגועה ובתוכה חבויים מקומות קסומים ובהם מרכזי ספא, פינוק ומרגוע. צוות אוצרות הגליל ממליץ על אתרי הספא הטובים ביותר בגליל המערבי.

סיורי ליקוט וסדנאות אוכל

אין טוב מעיצומו של החורף כדי לצאת לליקוט במרחבי הטבע הירוק ולהכיר את צמחי הבר הראויים למאכל. אלו הם צמחים עונתיים המבצבצים לא רק בהתאם לעונה, אלא גם בהתאם למיקומם.

רוצים להצטרף לסיורי ליקוט בגליל המערבי? ריכזנו לכם הצעות והמלצות לסיורי ליקוט בהדרכתם של יזמים החברים במיזם אוצרות הגליל.

המלצות על טיולי חורף בנופים המדהימים של הגליל המערבי

יום טיול בירכא וואדי מג'נונה (נחל בית העמק)

יום טיול מקסים, המשלב ביקור בכפר הדרוזי ירכא ובאחד מהמעיינות המשוגעים המקסימים של הגליל המערבי  ואדי מג'נונה (נחל בית העמק).

מומלץ להתחיל את הטיול בביקור במעיין המשוגע ולהשלים אותו בביקור בירכא שם גם אפשר לקנח בארוחה דרוזית באחת המסעדות של הכפר או בפלאפל נפלא ואותנטי.

טיול חורף - נחל הנעמן

נחל הנעמן הוא נחל איתן שאורכו כ 10 ק"מ הנחל נובע בעיינות אפק וזורם צפונה לכיוון קריית ביאליק, והקיבוצים כפר מסריק ועין המפרץ ומשם  נוטה מערבה ונשפך קצת לפני העיר עכו לים התיכון.

טיול המתאים למשפחות עם ילדים ואפשר לעשות אותו ברכב או ברגל.

טיול ל"מעיינות המשוגעים" של הגליל המערבי

כמויות המשקעים הגדולות והמבורכות בשבועות האחרונים, מילאו את נחלי הגליל המערבי, וזרימת המים המרשימה מעירה תופעת טבע ייחודית"מעיינות משוגעים", הנובעים באופן פתאומי ועשויים להמשיך לזרום עד הקיץ. קבלו המלצה  על טיול נהדר למספר נביעות ונחלים שופעי מים.

איפה אוכלים?

מאפיית שאור קיבוץ בית העמק

מאפייה ובית קפה קטן המציע משקאות ושלל מאפים שאתם פשוט חייבים לטעום!

קפה נור – ג'וליס

בית קפה מקסים בעל מרפסת גדולה ומרווחת הצופה אל בתי הכפר.

את האוכל הדרוזי ואת העוגות והקינוחים המפורסמים של בסמה, בעלת המקום, אסור לכם לפספס!

הצעות קשורות

יוצאים לחופשה - שומרים על הבריאות