פנחס וגסטון – האחוזה בשבי ציון

וילה חלומית ויוקרתית על שפת הים, מוקפת גינה יפהפייה ובה בריכת שחיה ומתחם ג'קוזי. ארבע סוויטות, מעוצבות ומאובזרות במילה האחרונה כולן משקיפות לים.

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964413
ישוב
שבי ציון
אתר אינטרנט
www.gaston.co.il

פנייה למארח

דומה שאת הווילה הקלאסית הצופה אל הים התיכון אין צורך להציג. שמה יצא לא רק בישראל, אלא גם בעולם הרחב. מלון הבוטיק בן ארבע הסוויטות מציע לאורחיו בריכת שחיה חיצונית ומחוממת, חצר ובה רחבת דשא, כסאות נוח ונדנדת ערסל יפהפיה ו"הוט-טאב" תחת כיפת השמיים
פיני, האיש שמאחורי המלון היוקרתי הזה, הוא דמות מוכרת בגליל. בתערובת של מרץ, יוזמה, מעוף וגם רוחב לב, הוא מצליח כבר שנים להעלות את רף האירוח בגליל. "כשמדובר בתיירות – ההצלחה בנויה על אמינות, ניקיון ושירות" הוא מדגיש. בווילה הזאת נוסחת ההצלחה מתממשת במלואה.
ארבע הסוויטות מעוצבות לעילא, וכוללות פריטי ריהוט, תאורה ואמבט שהן יצירות אמנות. השירות מעולה, ומציע פינוקים ללא הפסקה. ארוחת הבוקר מוגשת לאורך היום במקום שבו האורח חפץ לאכול, בין אם זה בחדרו, על שפת הבריכה או בחדר האורחים הגדול, המרוהט בקפידה. כך גם ארוחת הערב, שלה אחראי שף מוריס זריהן (השף של מסעדת "מועדון ארוחת בוקר" בכניסה לשבי ציון) המייצר ארוחת טעימות בלתי נשכחת, שהיא חוויה קולינארית בפני עצמה.
אבל לקסם אחראית גם הנוכחות של הים התיכון. זה נשקף במלוא הדרו, וכמו מהפנט את האורחים בריח המלח ובמגע הרוח הלחה. וכך נוצרת במקום אווירת נופש הדוניסטית המקרבת בין האורחים ומשכיחה מהם את כל מה שרצו לשכוח כשהגיעו הנה.
חווית החופשה היא כה עזה – 24 שעות ב"פנחס וגסטון" יספיקו כדי להשאיר אצל האורח זיכרון מתוק של חופשה בלתי נשכחת…

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה: