סוויטות ערבסק

מתחם אירוח ייחודי, בית עתיק בלב סמטאות עכו העתיקה, עם חצר פנימית ממנה יוצאים  חדרי אירוח מעוצבים ומרווחים. הלובי משמש למפגשים ולארוחת הבוקר. אירוח מקצועי ולבבי כולל ארוחת בוקר, מתאים לאירועים פרטיים.

 • סוויטות ערבסק 1
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 2
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 3
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 4
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 5
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 6
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 7
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 8
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 9
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 10
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 11
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 12
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 13
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 14
  ערבסק- אוצרות הגליל
 • סוויטות ערבסק 15
  ערבסק- אוצרות הגליל

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964697
ישוב
עכו
אתר אינטרנט
www.arabesqueinacre.com

פנייה למארח

בסמטה ציורית בלב שכונת שייח עבדאללה, ליד בית הכנסת הרמח"ל בעכו העתיקה, במרחק של מאה וחמישים מטר מנמל עכו ומחוף הים, שוכן לו בית עותמני עתיק בן 300 שנה, ששופץ והוסב למרכז תרבות ואירוח עם שלושה חדרי אירוח יפהפיים. הבית שהיה בעבר ביתה של משפחה עכואית, שימש במשך שנים כמפעל לייצור סיד. הבית נרכש מהמשפחה על ידי אבן פלנברג סופר ופרופסור לכתיבה יוצרת, ושופץ מהמסד עד הטפחות תוך הקפדה מדוקדקת על חוקי השימור. כך נחשפו קירות האבן המקוריים, הקשתות והציורים. עבודת השימור הקפדנית הקפידה על טיפול בכל אבן, כשתוך כדי העבודה הוכנסו אלמנטים עיצוביים המכבדים את ההיסטוריה והמורשת של המקום. לבית חצר פנימית יפהפייה ובה ספסלים למנוחה, שולחנות וכסאות. מהחצר נכנסים אל שני חדרי אירוח וסוויטה.
החדרים מעוצבים בטעם אוריינטלי המשלב נוחות מודרנית .
בכל החדרים תקרות גבוהות מקומרות מהן משתלשלות מנורות שנדלייר, מרצפות טרצו אופייניות לעכו ואוסף אקלקטי של רהיטים עתיקים, שחלקם הובאו בשלמותם מאחוזה בטרנסליבניה, כשכלי האוכל והטג'ין ממרוקו.
באולם המבוא שבו אוכלים את ארוחת הבוקר והמשמש גם להתכנסות ואירועי תרבות, בר מעוצב, מסגרות חלון מהודו ופריטי עיצוב מרשימים. בחדר ההתכנסות יתקיימו ערבי תרבות, סדנאות כתיבה, סדנאות בישול, לימוד ערבית, הרצאות, ערבי מוזיקה ואוכל ויוקרנו סרטים ללא תשלום לאורחי הצימרים ובתשלום לאורחים מבחוץ.
אפשר גם להשכיר את המקום לאירועים פרטיים ואינטימיים.
מיקומו של ערבסק בלב סמטאות העיר העתיקה, בין בתיהם של התושבים, מאפשר חווית אירוח אותנטית שאינה מנותקת מהמקום, אלא מאפשרת התערות, הכרות עם המקומיים ולמידה של חיי העיר העתיקה בעכו. הקרבה לנמל הדייגים העתיק ולבית הכנסת היחיד במינו הרמח"ל משרים גם הם על אווירת האירוח ועל המקום הכה מיוחד.
מחיר: חדר אירוח: 700 שקל לזוג כולל ארוחת בוקר באמצע שבוע, 800 ש"ח בסופ"ש.
סוויטה: 850 שקל לזוג כולל ארוחת בוקר אמצע שבוע, 950 שקל בסוף שבוע.
ארוחת הבוקר היא בסגנון עכואי מקומי אותה מכין מיכה בעל המלון.

מהצד השני של הסמטה בה ממוקם מתחם האירוח הוותיק ערבסק נוסף לאחרונה  גם הוא  בבית עתיק לשימור, מתחם נוסף ובו 4 חדרי אירוח בגדלים שונים. בכניסה למתחם לובי מרווח שתקרותיו אבן  מקומרת ורצפתו מצויירת .בלובי שולחנות אוכל שבו מוגשת ארוחת הבוקר ובר ממנו יכולים האורחים להנות לאורך כל היום וללא תשלום נוסף ממכונת קפה, תה ובר מים ללא תשלום . ללובי צמודה חצר פנימית ולה מטבח גדול המספק את ארוחות הבוקר.בחצר שני חדרי שירותים ציבוריים לנוחיות האורחים והכל מבהיק מניקיון, מעוצב ויפהפה. ארבעת חדרי האירוח משתרעים על שתי קומות (שימו לב מדרגות): החדרים מרוהטים ומעוצבים בסגנון ים תיכוני מרהיב עם פריטים מרוקאים, כל חדר מעוצב שונה ממשנהו. לכל החדרים חדרי אמבט מעוצבים, מקלחות כפולות ורצפה וקירות מצוירים. החדרים זוגיים עם אפשרות למיטה נוספת. אחד החדרים מתאים לעד שישה אנשים . לכל החדרים מרפסת משותפת המשקיפה על החצר הפנימית. המדרגות במבנה שהוא לשימור הן מקוריות ולא פשוטות לטיפוס אך הן מוסיפות לחן של המקום ולאותנטיות שלו. מרפסת גג ענקית מספקת נוף עוצר נשימה לים, למסגדים לכנסיות ולבתיה של עכו העתיקה על צריחיה ומסגדיה ויופייה שלא יסולא בפז. המחיר כולל ארוחת בוקר.

Treasure of the Galilee
עסק זה נבדק ונמצא עומד בסטנדרטים של מיזם אוצרות הגליל
גלו עוד על התו שלנו

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה:

חוות דעת