מלון האפנדי

מלון ייחודי מסוגו ממוקם בארמונו של אפנדי, חדרים מעוצבים ומשוחזרים לפרטי פרטים, חדרי הסבה ייחודיים, גג ים תיכוני, חדר אוכל, מרתף יין וחמאם בן 400 שנה.

 • מלון האפנדי 1
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 2
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 3
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 4
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 5
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 6
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 7
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 8
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל
 • מלון האפנדי 9
  מלון האפנדי- אוצרות הגליל

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964481
ישוב
עכו
אתר אינטרנט
www.efendi-hotel.co.il

פנייה למארח

עכו העתיקה. עיר של סודות, סמטאות ואלפי שנות היסטוריה. כמו החומה העתיקה שספק מסתירה, ספק מרמזת להולכים על הטיילת על הים הכחול המציץ מאחוריה, גם מצדה השני של הטיילת מצטנעת לה פנינה ארכיטקטונית של תרבות ויופי. שני בתים שחוברו יחד ומקפלים מאות שנות היסטוריה בין קירותיהם. זהו מלון הבוטיק היוקרתי אפנדי, שמי שנכנס אל בין כתליו לעולם יהיה מופתע.
ביום שהגענו לביקור פגשנו בין קומות המלון עוד שתי קבוצות של מבקרים ש"עלו לרגל" וקיבלו הסברים על אוצרות התרבות שגודשים את קירותיו וממלאים את חלליו.
מלון הבוטיק הוא פרי חזונו של אורי ירמיאס, ממסעדת אורי בורי. האיש ראה את הפוטנציאל הבלתי ממומש בבניין שעמד חרב. הוא גייס את הכסף הרב שנדרש לעבודת השימור והשחזור המורכבת, שנעשתה באהבה ומקצועיות אין סופית, לאורך שמונה שנים.
התוצאה – מבצע של מלאכת שימור שישמש לאות ולמופת עוד שנים רבות, ואשר נעשה בפיקוח רשות העתיקות. כדוגמא להשקעה הרבה בכל פרט ופרט – בשלב מסוים הוטסו אמני שימור במיוחד מאיטליה כדי לעסוק במלאכת שימור ושחזור ציורי התקרות. כמו כן שומר ציור קיר (פרסקו) של העיר איסטנבול, שנמצא במקום, אשר צויר בשנת 1878 לרגל פתיחת תחנת הרכבת של האוריינט אקספרס.
לאורחי המלון משימה לא קלה – עליהם להחליט באיזה ממגוון החדרים הם מעדיפים לשהות. אף כי חדרי המלון מרוהטים ומצוידים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הרי שלכל אחד מהם יש אופי וצביון ייחודי. לחלקם תקרות מצוירות ולחלקם תקרות עץ משומרות. מרוב החלונות נשקף הים, והיתר צופים אל העיר העתיקה והרי הגליל המערבי.
עוד מתהדר המלון בחמאם תורכי מקורי בן 400 שנה, אשר שומר במלואו. מרתף היינות של המלון, מן התקופה הצלבנית, שוחזר ושופץ אף הוא, ובו נבנה בר יין אינטימי. בסמוך, ליד שולחן עץ מאסיבי ארוך מוגשת ארוחת הבוקר המפנקת לאורחי המלון.

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה:

חוות דעת

אירועים קרובים בסביבה