ימים סוויטות על החוף

שתי סוויטות מעוצבות ויפהפיות על חוף שבי ציון. שימת לב לפרטי פרטים תוך פינוק מרבי ותחושה של לוקסוס. מוקפות בנוף הים והגינה הפורחת עם שביל הליכה לזולה בחוף הים. כולל ארוחת בוקר. חוף הים במרחק 70 מטר. כל מה שתראו וכל מה שתחושו בסוויטות הייחודיות הללו, שהן באמת מהמשובחות שאפשר להגיע אליהן בגליל המערבי, פרי תכנון מדוקדק. בני הזוג חבה בנו לעצמם, בצמוד לביתם הצופה אל הים, סוויטת אירוח-אחות קטנה ומפנקת, מוקפדת, מרווחת ומשרת רוגע, שיכולה להיות גם שלכם.

 • ימים סוויטות על החוף 1
  ימים - סוויטות על החוף - אוצרות הגליל
 • ימים סוויטות על החוף 2
  ימים - סוויטות על החוף - אוצרות הגליל
 • ימים סוויטות על החוף 3
  ימים - סוויטות על החוף - אוצרות הגליל
 • ימים סוויטות על החוף 4
  ימים - סוויטות על החוף - אוצרות הגליל

זמני פעילות

ימי חול
בתיאום מראש

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964477
ישוב
שבי ציון
אתר אינטרנט
www.yamimsuite.co.il

פנייה למארח

הרחוב הוא רחוב של בתים פרטיים הגובלים בחוף ים יפיפה. יחד עם זאת, כשתחנו את מכוניתכם לא תראו מכל זה דבר. תחילה תכנסו לתוך חצר ביתם המוקפד של שירי וזיו. השביל יוליך אתכם אל דלת שנפתחת אל עולם הים המופלא של סוויטת "ימים".
בסוויטת "ימים" סכום הפרטים המצטבר עולה עין ערוך על מספרם. לכן לא נרחיב את הדיבור על המרצפות הבוהקות, הייחודיות, על המיטה הזוגית הלבנה כל כך, על הקיר המערבי השקוף, המכניס את הים ממש פנימה לחדר, על המראה המלבני הפתוח היוצר חלל גדול, על הרהיטים המקוריים, התאורה השקועה, על מרפסת השיזוף הקורצת מעבר לקיר השקוף ועל הפרטיות שהיא בלתי אמצעית: אתם, הפרטיות שלכם והים, ממש מעבר לחלון.
אגב, הדרך עד למים עובר בין שיחים פורחים. אנחנו יודעים, כי לא ויתרנו: יצאנו בעד הקיר השקוף, חלפנו דרך מרפסת השיזוף וצעדנו מעדנות עד קו המים, שממנו אפשר לקחת ימינה – לנהריה, מרחק דקות ספורות או דרומה – אל חופים סלעיים הנמשכים עד עכו, או קדימה – אל הגלים…
בסוויטות ימים שתי סוויטות מרהיבות:
סוויטת רונה – סוויטה יוקרתית הבנויה כחלל אחד מרווח ומעוצבת בסגנון קלאסי עם בריכה פרטית מול החוף תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.
סוויטת נועם- סוויטה גדולה יותר הכוללת שני חללים המעוצבים במוטיבים ימיים וכוללת שתי מרפסות פרטיות המשקיפות לחוף הים.

Treasure of the Galilee
עסק זה נבדק ונמצא עומד בסטנדרטים של מיזם אוצרות הגליל
גלו עוד על התו שלנו

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה:

אירועים קרובים בסביבה