הנהריינים

חבורת זמר ששרה ביחד כבר ארבעים שנה, עליה נמנים כ18 זמרים וזמרות חובבים תושבי הגליל המערבי הנפגשים למפגשי שירה קבועים. הנהריינים מופיעים בכנסים ובקונצרטים בארץ ובעולם. ביתם הקבוע הוא היכל התרבות של נהרייה שם מתקיימות אחת לחודשיים הופעות קבועות של הלהקה המארחת בכל מופע זמר אורח ומפורסם. בהפסקה במופע מוזמן הקהל לכיבוד מעשה ידי חברי הלהקה.

 • הנהריינים 1
  Slide10
 • הנהריינים 2
  Slide13
 • הנהריינים 3
  Slide14
 • הנהריינים 4
  Slide20
 • הנהריינים 5
  59

זמני פעילות

ימי חול
08:00 - 23:00
ימי ו' וערבי חג
08:00 - 23:00
שבת
08:00 - 23:00

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-2308330
ישוב
נהריה

פנייה למארח

ייתכן והשם 'הנהריינים' אינו אומר לכם מאום. ייתכן כי מעולם לא שמעתם על חבורה של 18 זמרים וזמרות חובבים שמתגוררים ברחבי הגליל המערבי ונפגשים באופן קבוע כדי לשיר ולהופיע. אולם האזנה לביצועים רבי ההשראה של חברות הזמר, בעלי גווני הצלילים העשיר, שובים את הלב.
40 שנים קיימת חבורת הזמר. במהלך השנים הספיקו חברי הלהקה לגדול, להביא ילדים לעולם ואף נכדים. הם טיילו והופיעו בעשרות קונצרטים וכנסים ברחבי העולם וכמובן בישראל. אולם הבית של 'הנהריינים' הוא היכל התרבות של נהריה. כאן הם מקיימים הופעות קבועות מדי חודשיים, ובדרך כלל הם מצרפים זמר אורח. לפעמים גם מקהלה שלמה. בכל מופע מעלה הלהקה רפרטואר חדש לחלוטין, הכולל 4-5 שירים המבוצעים על ידה, וכן שירים נוספים בהשתתפות הקהל, המלווים בשקופיות המוקרנות על מסך גדול. הלהקה גם מארחת אמנים אורחים, כגון שימי תבורי, אופירה גלוסקא, אפרים שמיר ועוד.
כל מופע אורך כשעה, ובמהלך ההפסקה ניתן להתכבד במאכלים, פרי ידיהם של חברי הלהקה.
להופעות הדו-חודשיות הללו מגיע קהל נאמן של תושבי העיר נהרייה ואוכלוסייה מגוונת מהגליל, שרוכשת כרטיסי מנוי לכל סדרת ההופעות השנתית. מפתיע לראות כמה אהבה וחום חשים מעריציה של הלהקה אל חבורת הזמרים העולה ומופיעה בפניהם שוב ושוב.
אתם מוזמנים להתעדכן באתר הלהקה ולהגיע להופעה בעת שהותכם באזור.

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה: