החנות למשמעות

החנות למשמעות ששכנה פעם לצד השוק בעכו, עברה לקיבוץ לוחמי הגטאות, למקום משכנה של עמותת כוונים, המכשירה צעירים עם מוגבלויות לחיים עצמאיים.

החנות משמשת כמרכז להעצמה אישית ולהכשרה מקצועית לצעירים עם מוגבלויות מרבדי החברה הישראלית. בחנות מתקיימות סדנאות ומתקיימים מפגשים בין המשתתפים לאורחים. בחנות תוכלו למצוא מוצרים של סחר הוגן, מוצרים מחומרים ממוחזרים, שנוצרו על ידי המשתתפים.

האנשים עם המוגבלויות מעבירים סדנאות לאנשים ללא מוגבלויות. באחת הסדנאות נלמדת שפת הסימנים,  סדנה אחרת מלמדת איך לשבור את הקרח בין אנשים עם מגבלויות ללא מוגבלים באמצעות משחק והומור. סדנה מעניינת נוספת היא סדנה להמחשת המגבלה לדוגמה – המשתפים הלא מוגבלים מכסים את ידיהם בשקיות ומנסים לקשור שרוכים.

ואם אתם כבר בלוחמי הגטאות, בלחיצה כאן תמצאו מידע על כל מה שמענין: מוזיאונים, לינה ומתחם קולינרי ששמעו יצא בכל רחבי הארץ. 

 • החנות למשמעות 1
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 2
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 3
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 4
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 5
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 6
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 7
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 8
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל
 • החנות למשמעות 9
  החנות למשמעות- אוצרות הגליל

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964608
ישוב
לוחמי הגיטאות
אתר אינטרנט
www.kvn.org.il

פנייה למארח

החנות למשמעות ששכנה פעם לצד השוק בעכו, עברה לקיבוץ לוחמי הגטאות וממשיכה את עבודת הקודש שלה.

החנות ממוקמת  במשרדי עמותת כיוונים והיא מהווה מרכז להכשרה מקצועית לצעירים עם מוגבלות פיזית, חושית או תקשורתית. בחנות תוכלו למצוא מוצרים של סחר הוגן, מוצרים מחומרים ממוחזרים, חלקם נוצרו על ידי אמנים בעלי מוגבלויות.

לצד החנות למשמעות המוכרת את תוצרתם של החניכים בעלי המוגבלויות, קיים מרכז תעסוקתי  בשיתוף "מארג" בכפר ורדים. החניכים מופנים למרכז ממשרד הרווחה או ממערכת החינוך וגם בשיטת חבר מביא חבר. המרכז עובד בשיתוף פעולה עם "בית הגלגלים", החניכים, יהודים וערבים,  מתגוררים בדירות מוגנות בנהריה ובחיפה ומגיעים בכל יום בהסעה מאורגנת ללוחמי הגטאות. החניכים בעלי המוגבלויות מעבירים סדנאות לאנשים ללא מוגבלויות. באחת הסדנאות נלמדת שפת הסימנים,  סדנה אחרת מלמדת איך לשבור את הקרח בין אנשים מוגבלים ללא מוגבלים באמצעות משחק והומור. סדנה מעניינת נוספת היא סדנה להמחשת המגבלה  לדוגמה – המשתפים הלא מוגבלים מכסים את ידיהם בשקיות ומנסים לקשור שרוכים.

כל הסדנאות בתאום מראש.

בחנות הקטנה ניתן לרכוש מוצרים  עם ערך מוסף פרי עבודתם של החניכים – כל מוצר עשוי באהבה ובתשומת לב רבה  עבודות קרמיקה, מפות, צעצועים וחולצות טי מעוטרות בקישוטים בכתב הסימנים. .

החנות למשמעות היא פרוייקט שמטרתו קידום צעירים  מוגבלים  עם פוטנציאל ויכולות ושילובם בחברה .

שעות פעילות:

א-ה – 9.00-15.00

סופיש שבוע וחגים : בתאום מראש .

אירועים קרובים בסביבה

18 מאי

פרינג' בצפון בתיאטרון עכו

מיקום
עכו
שם מארח
בית התיירנים