הבית בלימן

וילת אירוח גדולה ומעוצבת, שהייתה ביתו הפרטי של פיני קמרי, מי שהיה המשנה למנכ"ל חברת שטראוס ומנכ"ל חברת זוגלובק. חצר הוילה גדולה ומטופחת ובליבה בריכה יפהפייה ויש בה מסלול של הליכה ושחייה נגד הזרם. סביב הבריכה פזורים כסאות נוח ופינת ישיבה מוצלת, המוקפת עצים .

 • הבית בלימן 1
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 2
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 3
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 4
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 5
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 6
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 7
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 8
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 9
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 10
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 11
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 12
  הבית בלימן- אוצרות הגליל
 • הבית בלימן 13
  הבית בלימן- אוצרות הגליל

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9967761
ישוב
לימן

פנייה למארח

הילדים גדלו, הבית גדל על בני הזוג קמרי, הם החליטו להתקרב לילדיהם ונכדיהם בתל אביב והפכו את ביתם הפרטי היפה, המשתרע על שטח גדול של שלושה דונם, לוילת אירוח.

חצר הוילה גדולה ומטופחת ובליבה בריכה יפהפייה בעומק של 1.50 מטרים  ושטחה 4 על 10 מטרים ויש בה מסלול של הליכה ושחייה נגד הזרם. סביב הבריכה פזורים כסאות נוח ופינת ישיבה מוצלת המוקפת עצים .

אך הדבר המיוחד כאן הוא שהבריכה ממוגנת בגדר גבוהה, שילד לא יכול לעבור. ובנוסף כדי היכנס לבריכה צריך לעבור דרך שני שערים, בטור אחד אחרי השני, כמו אלו שיש במכלאת האריות בספארי. המנעולים נמצאים בגובה של 1.20 מטר ונפתחים כלפי מעלה כך שאין סיכוי שילד יוכל להגיע אליהם ולפתוח את השער הראשון או השני. בנוסף, כשהבריכה אינה פעילה היא מכוסה בכיסוי הידראולי, למען  השקט הנפשי ותחושת הביטחון של ההורים.

עוד מסביב לבריכה, מדשאה ומרפסת גדולה ובה פינת ישיבה עם ספה כורסאות ושולחן אירוח, ושולחן אוכל גדול, המתאים לעשרים איש, שתי עמדות גריל, אחת על גז והשנייה על גחלים, עמדת מטבח, מזרונים ומתנפחים לבריכה, שולחן כדורגל ושולחן ביליארד.

דבר נוסף וחשוב לא פחות: המרפסת מאובזרת במאווררי תקרה ובשלושה מזגני חוץ.

דלת עץ גדולה ומרשימה מקדמת את פני האורחים, המעצבת, אורית שרמן נהרי, הקפידה כאן על פרטים קטנים כגדולים, עבודות אמנות תלויות על הקירות, ניכר כי גופי התאורה נבחרו בקפידה, חדר האורחים רחב ידיים ובו טלוויזיה ענקית בגודל של 90 אינץ', אח העצים המחכה לבוא החורף, כדי לחמם את האורחים ואת האווירה, ספת ישיבה וכורסאות נוחות, וחלונות ענקיים אל הבריכה שבחוץ. חדר האוכל יפהפה, ובליבו שולחן עץ גדול המספיק ל20- איש, וויטרינות בהן נמצאות כוסות היין וצלוחיות למנות אחרונות. חדר האוכל מחובר למטבח ענק ומאובזר בכל מה שצריך בשביל לבשל ארוחות מסביב לשעון, ובליבו אי גדול ומתקן של תמי ארבע ומכונת אספרסו משוכללת, אפילו מכשיר נינג'ה להכנת שייקים,  מיקרוגל, מסחטת מיצים, מקרר גדול, וכיריים אינדוקציה. המטבח עומד לרשות האורחים ויש בו כלי אוכל ובישול ברמה גבוהה.

בבית חמישה חדרי שינה, מעוצבים במילה האחרונה, ארבעה מהם צמודים לחדרי רחצה מאובזרים, עם פינוקי אמבט תוצרת סבון של פעם.

בכל חדרי השינה, למעט בחדר החמישי, המתאים לילדים או ליחיד, מיטה רחבה עם מזרן עמינח משובח ומצעים לבנים, שידה, טלוויזיה וכורסאות מנוחה. בחדר השינה הראשי,  חדר אמבט עטור בעציצים ובו מקלחת ענקית, שידות ושני כיורים. צמוד  לחדר השינה המרכזי חדר אורחים, ובו ספה, שכשיש צורך נפתחת למיטה לשני ילדים, טלוויזיה חכמה, ואפילו פטיפון ואוסף תקליטים ישנים.

בנוסף, עומד לרשות האורחים חדר שירות ובו מכונת כביסה ומכונת ייבוש.

מחיר האירוח כולל ארוחת בוקר, שמכינה חגית, מי שהייתה הבעלים והשפית של מסעדת בריוש הנודעת בנהרייה. מדובר בארוחה גלילית נדיבה מלווה במאפים הנהדרים שחגית ידועה בהם.

אורחים המעוניינים בכך יכולים להזמין אצלה גם ארוחות בוקר וערב

ניתן להזמין גם ארוחות שף  משפים נוספים העובדים עם הבית.

כמו כן עומדים לרשות האורחים שורה של מטפלים המעניקים טיפולים בחדר.

 

Treasure of the Galilee
עסק זה נבדק ונמצא עומד בסטנדרטים של מיזם אוצרות הגליל
גלו עוד על התו שלנו