אופן בטבע

דוד טאוב מזמין לטיולי אופניים בטבע, קבוצות, משפחות ויחידים. מגוון מסלולים המותאמים אישית לרוכב, לקבוצה, או למשפחה. מסלולים מעגליים, מסלולים קצרים וארוכים. מצטיידים באופניים, קסדה ומפה, מקבלים הסבר על המסלול העובר בין אפיקי נחלים, יערות, חורשות, שדות מוריקים, אגם סודי ומעיינות מפכים. ניתן להזמין ארוחות בשטח.

אפשרות נוספת: טיול אופניים מודרך, ליחידים וקבוצות, בליווי  מדריך מוסמך שבין שאר כישוריו הוא גם מכונאי, מוסמך להגשת עזרה ראשונה, וכמובן מכיר היטב את השטח ונותן הסברים על כל מקום ומקום שחולפים על פניו ברכיבה, וכל מקום ומקום שעושים בו עצירה.

בתיאום מראש בלבד.

 • אופן בטבע 1
  אופן בטבע - טיולי אופניים - אוצרות הגליל
 • אופן בטבע 2
  אופן בטבע - טיולי אופניים - אוצרות הגליל
 • אופן בטבע 3
  אופן בטבע - טיולי אופניים - אוצרות הגליל
 • אופן בטבע 4
  אופן בטבע - טיולי אופניים - אוצרות הגליל
 • אופן בטבע 5
  אופן בטבע - טיולי אופניים - אוצרות הגליל

זמני פעילות

ימי חול
07:00 - 22:00 בתיאום מראש בלבד.
ימי ו' וערבי חג
07:00 - 22:00 בתיאום מראש בלבד.
שבת
07:00 - 22:00 בתיאום מראש בלבד.

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964466
ישוב
בן עמי
אתר אינטרנט
ofan-bateva.com

פנייה למארח

צריך לראות כיצד עיניו של דויד טאוב נוצצות כשהוא מדבר על אופניים. האיש מאוהב ברכיבה, והאהבה הזאת שלו, אנו אומרים לכם, היא מדבקת! בקצה החצר הגדולה של ביתו במושב בן עמי שומר דויד על עשרות זוגות אופניים נוצצים וחדישים שאותם הוא ישמח להשכיר לכם כדי שגם אתם תידבקו בתחביב הזה שלו.
רכיבה על אופניים נהייתה זה מכבר לתחביב משפחתי ישראלי מתפתח. תוואי השטח של הגליל המערבי אין כמוהו מתאים לתחביב זה. אפיקי הנחלים, שחלקם זורמים גם בקיץ, מסלולי יחיד המפלסים דרכם בינות חורשות עצים ושיחים עבותים, מורדות ההרים ושבילי שדות. ויש גם אגם נעלם, מעיינות מפכים וחוף ים מרהיב.
'זו השריטה שלי', מצטחק דויד ומצטדק, 'אני רואה ברכיבה על אופניים עולם ומלואו! זה ספורט בריא המאפשר לך להגיע לאן שאתה רוצה. כמעט לכל מקום שאליו יכול להגיע הטייל הולך הרגל. אלא שבאופניים אתה מקצר באופן משמעותי את הזמן הדרוש לך לעשות את זה, וכך אתה מספיק לחוות הרבה יותר שטח והרבה יותר נוף'.
השירות ש'אופן בטבע' מציע לקבוצות, למשפחות ואף ליחידים – אין כמוהו מפנק. 'אני מציע מסלולים באורכים שונים, שהקצרים שבהם מעגליים ולא אורכים יותר משעה וחצי. אני גם מספק את האופניים ואת הקסדה, מצייד את הרוכב במפה, מסביר לו בעזרת תצלומים איך בדיוק להתקדם ובסופו של הטיול אדאג להחזיר אותו מנקודת האיסוף בחזרה.' קבוצות מאורגנות יקבלו אף יותר: מכונאי נלווה, מדריכים מוסמכים שירכבו בראש הקבוצה, ואפילו ארוחת שטח מאורגנת במקום מתאים בחיק הטבע.