אודות – מיזם אוצרות הגליל

חיכינו לכם כאן באוצרות הגליל. תודה שבאתם!

מיזם “אוצרות הגליל” – הינו מיזם ללא כוונות רווח שהוקם בשנת 2013 על ידי אשת העסקים הפילנתרופית והיזמית החברתית רעיה שטראוס בן דרור העומדת בראשו.

המיזם שחברים בו מאות עסקי תיירות בגליל המערבי, הוקם על מנת להגדיל את פעילות התיירות לאזור. אוצרות הגליל הוא חלק מיוזמת “רוח הגליל”  שהוקם גם הוא על ידי רעיה שטראוס בן דרור ומטרתו לחולל קפיצת מדרגה כלכלית וחברתית בגליל המערבי. זאת על ידי שיפור איכות ורמת החיים של תושביו על בסיס סיפורו ונכסיו הייחודים. בסופו של תהליך אמור הגליל המערבי להפוך למנוע צמיחה כלכלי עבור המדינה כולה ולמקור השראה לאזורים אחרים בישראל ובעולם.

הגליל המערבי הינו חבל ארץ ייחודי ורב תרבותי המשתרע בין הר לים ובו חיים בשלום ובכבוד הדדי בני לאומים שונים, מה שמספק חווית אירוח יוצאת דופן ומעשירה.

מיזם אוצרות הגליל ליקט את מיטב עסקי התיירות בגליל המערבי, ומציע אפשרויות מגוונות של חופשה החל מבילוי חד יומי ועד לחופשה בת מספר ימים.

מיום הקמתו, סייע צוות המיזם למאות עסקי התיירות החברים בו ולאלפי קבוצות מאורגנות מהארץ ומהעולם להכיר את הגליל המערבי ולהגיע אליו לחופשות. בשנות פעילות מיזם אוצרות הגליל גדלה תנועת התיירות לאזור הגליל המערבי בלמעלה מ 50%.

מנהלי רווחה, משאבי אנוש, סוכנים ומדריכי טיולים מוזמנים להסתייע בצוות אוצרות הגליל כדי ליצור קשר עם העסקים התיירותיים בגליל המערבי.

כל עסקי התיירות החברים במיזם נבחרו בקפידה לאחר שנבדקו ועמדו באמות המידה הגבוהות של  אוצרות הגליל וזאת במטרה לספק חווית אירוח מושלמת .

צוות מקצועי של אוצרות הגליל בודק כל אחד ואחד מהעסקים המבקשים להתקבל למיזם. אחרי שנבדקו ונמצאו מתאימים, נשלח צוות של כותבים וצלמים המתעדים את העסק וכל זה במטרה לספק מידע אמין ממקור ראשון.

אנו רוצים לשמוע את דעתכם:

טלפון : 04-6358020
מייל: info@galileetreasures.org.il
כתובת : משרדי אוצרות הגליל, מכללת "ארז", חדר 101, רחוב מורד הנחל 1, שלומי. להתראות בגליל המערבי
צוות אוצרות הגליל