קוקושקה מסעדת טפס

בר טאפסים קטן ומדליק בבזאר התורכי בעכו, מתמחה בנקניקיות תוצרת בית, המבורגרים קטנים, שיפודי קלאמרי ושרימפס וצ'יפס שאי אפשר להפסיק לאכול ממנו.

 • קוקושקה מסעדת טפס 1
  AMI_6931
 • קוקושקה מסעדת טפס 2
  AMI_6933
 • קוקושקה מסעדת טפס 3
  AMI_6938
 • קוקושקה מסעדת טפס 4
  AMI_6940
 • קוקושקה מסעדת טפס 5
  AMI_6944
 • קוקושקה מסעדת טפס 6
  AMI_6949
 • קוקושקה מסעדת טפס 7
  AMI_6953

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964661
ישוב
עכו

פנייה למארח

הבזאר התורכי הוא רחוב אקזוטי מהתקופה העותומנית, שנחנך לא מכבר בשוק של עכו. לצד דוכן הגבינות, בית הקפה, חנויות הבגדים, האמנים והיודאייקה, פתחו גיל ושירה רודיטי, זוג צעיר מהישוב נס עמים, מקום קטן ומקסים, שהוא שילוב של טאפס בר ואוכל רחוב איכותי. המקום קטן ויש בו בסך הכל 14 מקומות ישיבה סביב בר ובחוץ 3 שולחנות גבוהים נוספים.
מה שהתחיל כחורבה, הפך בידיהם של גיל ושירה למקום מתוק: אריחי קרמיקה ספרדיים על הקירות, מנורות קטנטנות עם אהילים אדומים ומטבח פתוח שבו מבשל גילי את האוכל לעיני הסועדים. ההשראה לתפריט המוגש כאן באה לגילי ממקומות קטנים ים תיכוניים, מאמסטרדם וקצת מתל אביב.
קוקושקה שונה מאוד מהמסעדות של עכו הן בסגנון והן בתפריט. המקום משדר שילוב ישן עם חדש. הוא צעיר, אותנטי ומרענן ומושך את עיני העוברים בדרך. המנות קטנות, מוכרות, פשוטות ואהובות ויש בהן טאץ' מיוחד של גילי. תוכלו למצוא כאן: נקניקיות בסגנון תורכי או גרמני וגם צ'וריסוס, המבורגר, שיפודי שרימפס וקלמרי מטוגנים ואפילו תפריט ילדים המציע את מה שהם הכי אוהבים, נקניקיה עם צ'יפס.
עוד בתפריט שתיה קלה ובירה מלכה, גאוות הגליל המערבי, מה שמלמד על פטריוטיזם מקומי.
אם אתם מטיילים בעכו ולא רוצים להוציא סכום משמעותי או 'לבזבז' זמן יקר בישיבה במסעדה אלא לאכול משהו קל על הדרך, במקום צעיר ותוסס שלאורך כל היום מושמעת בו מוזיקה משתנה מכל העולם ומכל הסגנונות (תורכית, הודית, אלקטרונית, ישראלית וערבית) קוקושקה הוא המקום עבורכם.
שימו לב לשעון הקוקייה הניצב במקום, ירושה של גילי מסבא, שמידי חצי שעה משמיע קוקו. על שמו של השעון ,קוקושקה, שפירושו ברוסית קוקייה, קרוי הסנק בר.

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה:

אירועים קרובים בסביבה