פוצקר – מרכז צלילה וסירות טורנדו

  • נגישות לנכים

מועדון ימי ותיק הממוקם בסמוך לחוף הים של נהרייה ובו מועדון צלילה וספורט ימי, מרכז שייט ומרכז דייג. המועדון מאפשר להתנסות בצלילות בים התיכון ובצלילות חוף, הפלגות דיג ושייט בסירות טורנדו. מתאים לכל הרמות והגילאים, בתיאום מראש

  • פוצקר - מרכז צלילה וסירות טורנדו 1
    IMG_2913
  • פוצקר - מרכז צלילה וסירות טורנדו 2
    IMG_2919
  • פוצקר - מרכז צלילה וסירות טורנדו 3
    p1 (18)

זמני פעילות

ימי חול
08:00-19:00
ימי ו' וערבי חג
08:00-17:00
שבת
08:00-17:00

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964469
ישוב
נהריה
אתר אינטרנט
www.putsker.co.il

פנייה למארח

אתם עוד לא יודעים את זה, אבל כשתצאו לשיט בסירה מהירה, לצלילה או לדיג, תרצו להיות בידיים של 'פוצקר': מועדון הצלילה, השיט והספורט הימי של יאיר ועינת ים. קראתם נכון. משפחת ים. זה השם והם לא שינו אותו במיוחד. הלאה.
'פוצקר' שמו להם למטרה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום. "בכל הקשור למקצועיות ובטיחות אנחנו לא מתפשרים על פחות מהטופ של הטופ", מדגישים יאיר ועינת, "לכן אנחנו כאן לאורך זמן".
ואכן, רגע לפני חגיגות ה-20(!) להיווסדם, לא שוקטים ב'פוצקר' על השמרים; אם בעבר תפס מועדון הצלילה את מרבית תשומת הלב (צלילות היכרות, קורסי צלילה, צלילות ריענון וטיולי צלילה), כיום גם שמה של החנות המקצועית שבמקום הולך לפניה (ציוד דיג, צלילה ושחייה לצד סדנת תיקונים וציוד יד שנייה) – ואיך לא, טיולי השיט בסירות מהירות שאתם והחבר'ה תדברו עליו עוד הרבה זמן אחרי שתסדירו נשימה. (מידע נוסף על מסלולי הטיול תמצאו באתר הבית. אלה שלא עלו לאחת מסירות ה'טורנדו' יוכלו להמתין על בירה, שתייה קלה, קפה או גלידה במתחם המוצל שיאיר בנה. גם שירותים ומקלחות יש. חניה? אינסופית.
עוד קודם שהפך למועדון, היה פוצקר שם החיבה של יאיר, שגדל על חוף נהריה ובחר להטיל עוגן בכור מחצבתו. גם עינת, כבת ראש הנקרה, מכירה מאז ומעולם את הים לעומק. שחף, אלמוג ואופק הם הדור הבא לבית ים. כמו שבטח כבר הבנתם, גם בוני, כלב המועדון, חייב לשלוט ביסודות הצלילה והדיג ברמה מבצעית.
כחלק מפעילות 'פוצקר', נוסע יאיר עם קבוצות צלילה ודיג לספארי בן חודש בתאילנד, כשמדי קיץ מתארגן לו ספארי דומה גם בקפריסין. עינת? חזרה לא מזמן ממסע מלכת המדבר בהודו. לא קל.בעשר השנים האחרונות פועל מתחם 'פוצקר' במיקומו המנצח על קו המים בצפון העיר . לאחרונה חנכו אתר צלילה חדש בשם 'ניצן': "ספינת דיג שהטבענו והכשרנו לצלילה בתוכה. חוויה מדהימה". גם בפרויקט ההנצחה של אסון השייטת יש להם חלק.
מקצועיות, שירות, בטיחות ומורשת. אמרנו לכם שתרצו להיות בידיים של 'פוצקר', לא?

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה:

חוות דעת

אירועים קרובים בסביבה

אירועי עבר מאת פוצקר – מרכז צלילה וסירות טורנדו