על הקצה

מתחם אירוח ובו שני צימרים ווילה אחת ממוקמים על הר הצופה אל הנוף. אח עצים לימי החורף הקרים, מוקפים בגינה מדושאת ועליה ערסלים וג'קוזי ספא גדול.

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-2308311
ישוב
שתולה

פנייה למארח

שני צימרים ווילה אחת יש במתחם על הקצה במושב שתולה, ואכן אין דבר ההולם יותר את המתחם מאשר שמו -הצימרים והווילה יושבים על קצה ההר ומשקיפים לנוף עוצר הנשימה של חורשת אלונים אינסופית וגבול הלבנון .השקט והשלווה כאן מופרעים רק על ידי דנדון פעמוני הרוח התלויים בין העצים ועל ידי ציוץ הציפורים.
שתי בקתות הספא בנויות בסגנון הישן של בקתות עץ, אך הן מספקות פינוק מקסימלי כשלכל אחת מהן אח עצים לימי החורף הקרים, ג'קוזי ספא ענק במרפסת מקורה מחוץ לבקתה, ג'קוזי פנימי וסאונה יבשה. בכל בקתה מיטת עץ זוגית ועליה מצעים לבנים ומשני צידיה שידות ומנורות קריאה. מעל הג'קוזי מראה המגדילה את החדר וגם מאפשרת לראות את הנוף שבחוץ ,עוד בבקתה : ספה איכותית הנפתחת למיטה זוגית כשבאים עם ילדים, שולחן אוכל, מטבחון ובו מיני בר, מיקרוגל ,כלי אוכל וסירים וגם כיריים חשמליים, ומזגן.
חדר האמבט רחב ידיים ויש בו מקלחון, כיור מעוצב בקרמיקה ומוצרי טואלטיקה. הטלוויזיה היא בלווין עם ערוצים פתוחים ויש גם מערכת שמע עם רמקולים המפוזרים בבקתה.
לאחת הבקתות דק עץ ועליו רהיטי גן וגם מרפסת נוף בקומת הגג המשקיפה על כל האזור.
המרפסת המקורה שבה נמצא ג'קוזי ספא ענק מוקפת בחלונות לנוף ועליה שולחן קרמיקה, כסאות וספת מרבץ. רחבת דשא גדולה משותפת לשני הצימרים , בין העצים תלויים ערסלים, הגינון מוקפד מאוד והגינה מלבלבת ופורחת ופזורים עליה רהיטי גן . גזרי עצים לאח נמצאים בפתחו של כל צימר .

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה: