סטודיו בכיכר – ציורים וחריטה בזכוכית

האמנית שושנה ון-טיין מציגה בסטודיו שלה ציורים ועבודות חריטה על כלי זכוכית שניתן לרכוש אותם במקום. מתאים לביקורי יחידים ומשפחות.

 • סטודיו בכיכר - ציורים וחריטה בזכוכית 1
  AMI_6178
 • סטודיו בכיכר - ציורים וחריטה בזכוכית 2
  AMI_6183
 • סטודיו בכיכר - ציורים וחריטה בזכוכית 3
  AMI_6189
 • סטודיו בכיכר - ציורים וחריטה בזכוכית 4
  AMI_6200

זמני פעילות

ימי חול
בתיאום מראש
ימי ו' וערבי חג
בתיאום מראש
שבת
בתיאום מראש

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964593
ישוב
לימן
אתר אינטרנט
www.studiobakikar.blogspot.co.il

פנייה למארח

שושנה ון –טיין אוהבת במיוחד את הימים בהם הים שמול ביתה סוער. אז היא חוצה את הכביש מהמושב לימן שבו היא גרה ומוצאת את עצמה עומדת מול גליו של הים התיכון. אלה הרגעים שבה נשמת האמן שבה נטענת באנרגיה. מראה העננים המשתרגים מעל המים האפורים, הקצף השוצף והגלים, המסתערים על החוף, שהחול והסלע משמשים בו בערבוביה. שושנה עומדת ומצלמת.

אחר כך היא לוקחת את כל המראות האלה בחזרה אל הסטודיו שלה, בביתה שב"הרחבה". שם היא יושבת בניחותא, מעכלת את מה שראו עיניה ונותנת למראות את האינטרפרטציה ההכרחית, זו שהופכת צילום למעשה אמנות.
בסטודיו של שושנה תוכלו לראות את כל הציורים שהיא ציירה, ולא רק מימים סוערים, אלא גם מימי קיץ רוגעים. אבל שושנה איננה רק ציירת. היא גם חורטת על כלי זכוכית, בעיקר פרחים ורימונים. חלקם – מהנעשה בחיק הטבע הסובב את ביתה. אחרים – מחוף הים.
שושנה נולדה בהולנד והגיעה לישראל בעקבות בעלה קצת לפני מלחמת ששת הימים. על עבודתה היא אומרת: "אני מוצאת הרבה רוגע ושלווה בציורים, גם אם לעיתים יש בתוכם דרמות של הטבע". את העבודות האלה תוכלו לא רק לראות, אלא אף לרכוש אם תבקרו בביתה של שושנה שבמושב לימן.