בית קפה אתנחתא

בית קפה מסעדה וחנות קטנה ומקסימה של רהיטים וכלים שימושיים. תפריט חלבי וארוחות בוקר בסגנון בראנץ'. במקום חדר פרטי לעד 12 איש. בתפריט מנות ללא גלוטן, חלב סויה וטופו.

 • בית קפה אתנחתא 1
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 2
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 3
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 4
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 5
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 6
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 7
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 8
  i-pDQCwXx-XL
 • בית קפה אתנחתא 9
  ????? ?????? - ????? - ???? ????
 • בית קפה אתנחתא 10
  ????? ?????? - ????? - ???? ????

זמני פעילות

ימי חול
07:30-18:00
ימי ו' וערבי חג
07:30-15:00
שבת
סגור

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964513
ישוב
נהריה

פנייה למארח

לפני מלחמת לבנון השנייה שכן קפה גלריה 'אתנחתא', במבנה לול נטוש בחצר המשק של הוריהן של האחיות שרון ונעמי רותם.
המקום נחל הצלחה רבה, אלא שאז באה מלחמת לבנון השנייה ואילצה את האחיות לסגור את המקום בלול ולפתוח חנות לחפצי נוי במתחם קפה 'פינגווין' בנהריה. בלחץ הלקוחות הוותיקים, שהתגעגעו לארוחת הבוקר המפורסמת של 'אתנחתא', החליטו האחיות רותם לפתוח את הבית החדש של 'אתנחתא', הפעם באזור הדרומי של נהריה. ההצלחה הייתה מידית, הלקוחות הוותיקים חזרו, אליהם הצטרפו נהריינים שהתלהבו, ובעקבות הנהריינים הגיעו תושבי האזור כולו. בעלי ובעלות צימרים באו לשתות קפה ולאכול סנדוויץ' ובו בזמן לרכוש חפצי נוי לצימרים שלהם, הפריטים בצימרים סיקרנו את האורחים והם הגיעו בעקבות המלצה ל'אתנחתא'. כך הפך המקום הקטן והחביב, המציע תפריט ארוחות בוקר וארוחות קלות, לצד מכירה של חפצי נוי, פריטי ריהוט, גופי תאורה, תיקים, כובעים, תכשיטים, תמונות, כריות ומגוון מוצרים לפעוטות, למקום מפגש אהוב על נהריינים ואורחים מבחוץ כאחד.
המקום מזמין וידידותי. אפשר לשבת סביב שולחן וספסלים נמוכים מתחת לשמשייה מחוץ לקפה גלריה, או בלב הגלריה, שם מפוזרים כסאות ושולחנות עץ, כשבתווך נמצא בר גדול, מאחוריו מכינות שרון ורותם לעיני הסועדים את ארוחות הבוקר ואת המנות מהתפריט החלבי של בית הקפה.
ארוחות הבוקר של 'אתנחתא' מפורסמות בכך שהן בסגנון ארוחת בראנץ' המתחילה בבוקר ומסתיימת בצהריים. זוהי ארוחת בוקר עשירה הכוללת ביצים לסוגיהן, לביבות קישואים ובטטות, לבנה, סלט טרי הנחתך במקום, ריבות תוצרת בית, גבינות משק ולחם טרי המגיע היישר מהמאפיה של בר הלחם בתרשיחא. בנוסף, תמצאו בתפריט סלטים, קישים, טוסטים, מיצי פירות וירקות סחוטים טרי, ושייקים של פירות.
באתנחתא חדר פרטי ובליבו שולחן עץ גדול (כמו כל דבר כאן גם הוא למכירה) וכסאות לעד 12 איש. בקומה השנייה נמצאת קומת הפעוטות.
מחירי בית הקפה נוחים בהשוואה למחירים במרכז הארץ.
בתפריט בית הקפה אפשר למצוא לחם ללא גלוטן, לחם קל, חלב סויה, חלב דל שומן וטופו, לצד לחמים רגילים, חלב רגיל.

בחרתם מקום קסום לבלות בו?
השלימו את החוויה:

אירועים קרובים בסביבה