בועז מבשל

שף בועז קוויטנר, מבשל בקומה הראשונה של ביתו הפרטי, ארוחת גורמה בת שבע מנות לאניני טעם. התפריט נקבע על פי חומרי הגלם הטריים והעונתיים של יום הארוחה.

 • בועז מבשל 1
  בועז מבשל - אוצרות הגליל
 • בועז מבשל 2
  בועז מבשל - אוצרות הגליל
 • בועז מבשל 3
  בועז מבשל - אוצרות הגליל
 • בועז מבשל 4
  בועז מבשל - אוצרות הגליל
 • בועז מבשל 5
  בועז מבשל - אוצרות הגליל
 • בועז מבשל 6
  בועז מבשל - אוצרות הגליל
 • בועז מבשל 7
  בועז מבשל - אוצרות הגליל

זמני פעילות

ימי חול
סגור
ימי ו' וערבי חג
18:00 - 24:00
שבת
סגור

אמצעי קשר וכתובת

טלפון להזמנות
077-9964533
ישוב
מצפה הילה
אתר אינטרנט
boaz-cook.blogspot.co.il

פנייה למארח

בועז קווינטנר מפרנס לא מעט צימרים בגליל המערבי: המסעדה שלו במצפה הילה, 'בועז מבשל', אינה נקודה לבקר בה במהלך נופש מאורגן בצפון – פשוט משום שבדרך כלל הנופש הוא שמתארגן סביב הביקור במסעדה.
לאלה שטרם חזו בפנים המסעדה באחת מתכניות הבישול המובחרות, נספר כי מתחת לבית משפחת קווינטנר במצפה הילה שוכנת לה אוטונומיה קולינרית מנותקת מזמן או ממקום. כבר לקראת המנה השנייה לא תזכרו האם מעבר לקירות האלה פועם מטרופולין שוקק, מצודה גאלית עתיקה, בקתה אלפינית חמימה או אחוזה כפרית נחשבת. כוס נוספת מאחד מיינות הבוטיק הישראליים תבהיר לכם: כל התשובות נכונות.
חלל המסעדה של בועז עוצב ונבנה על ידי בתיה – נגרית בחסד והאישה שאתו: ריהוט עץ בעל קו נקי, איכותי ובטוח (קלאסי. זאת המילה שחיפשנו), כזה שכבר לא צריך להוכיח כלום לאף אחד.
בועז, בתיה וילדיהם גרים במצפה הילה זה למעלה מ-15 שנה. לפני שש שנים (לאחר שנים ארוכות שכללו לימודים בשלוחת ה'קורדון בלו' ברומא ופתיחת כמה מסעדות מצליחות שה'קפריצ'וזה' וה'ביג מאמא' התל-אביביות הן רק שתיים מהן), החליט בועז להגשים חלום ישן ולפתוח מסעדה בבית.
מדי ערב שישי הוא מכין לכם ארוחת שחיתות חלומית בת שבע מנות. את התפריט המדויק, שיודפס במיוחד בשבילכם, הוא קובע בסמוך לארוחה על פי מצאי חומרי הגלם.
בועז לא אוהב לדבר על עצמו. לשאלתנו לגבי סגנון הבישול שלו הוא משיב: "אני עושה ארוחות טובות", ולאחר לחץ נוסף: "סגנון ים-תיכוני עם אהבה רבה לחומרי גלם טובים, עונתיים ומקומיים. אני חולה על הצפון". בהצצה חטופה בתפריט של שישי קלטנו מנות כמו קרפצ'יו מוסר ים, קלמארי במילוי פירות ים, רביולי אספרגוס, טיבון טלה בליים, סורבה קמפארי אשכוליות, דואט פילה עגל וגלילת נתח קצבים, קרם ברולה או אגס ביין.
לאחר שחיפשנו אחר הגדרה הולמת למנת השרימפס בקדאיף שלו, כזאת שלא תעלה את הציפיות לרמה בלתי אפשרית, התפשרנו על אלוהית. סולידי.
פתוח בשישי בלבד ורק בהזמנות מראש.

חוות דעת