מארחים בייתים בגליל פותחים שולחן

מוזמנים להצטרף אלינו לסיור קולינרי מכל הטעמים בין מארחים בייתים ברחבי הגליל.
האירוח של נשות הגליל שפותחות את ביתן באהבה גדולה משאיר טעם של עוד וזאת בשל הסיבה שאזור הגליל מכיל מגוון רחב של עמים ועדות עם מאכלים מסורתיים ואותנטיים של – צ'רקסים, דרוזים, יהודים, מוסלמים, בדואים ונוצרים. טעמים כאלה שגם במסעדות השונות בכל רחבי הארץ ספק אם טרם טעמתם.

 

זיאד וזאדה סואעד I אירוח בדואי בסלאמה

קבלת הפנים הנעימה של זיאד וזאדה סואעד ותורת האירוח הבדואי מתחילה דרך צמחי תבלין שונים שמגדלים בני הזוג ופינת האירוח שרויה תחת עץ תות גדול ופורח. הם מציעים לאורחים סדנאות ליקוט ולאחר מכן הכנת ארוחה שמורכבת מאותם חומרי הגלם שנאספו. כל המאכלים שמגיעים לשולחן הם עונתיים, אורגניים, ביתיים וכשרים.

להזמנות ובירורים >> 077-9964574

 ───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────

אמאל וסלמן דבור I אירוח דרוזי בבית ג'אן

לאחר עלייה במעלה ההר העטוף נוף עוצר נשימה מגיעים לביתם של אמאל וסלמאן. שם ניתן למצוא מאכלים מדהימים עם שלל סלטים ומנות עיקריות שניתן ללק מהם את האצבעות. והדובדבן שבקצפת הוא הליקוט עליו מתבסס המטבח. הזוג יחד קולה וממיין את חומרי הגלם ולכן אי אפשר לפספס זאת בטעמים בפה.

להזמנות ובירורים >> 077-9964557

───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────

אבתסאם

פארס I אירוח דרוזי בישוב חורפיש

החדשנות באירוח הדרוזי נמצא ממש כאן. קבלת הפנים משלבת בית מעוצב ומושקע מלא ברהיטי עץ עתיקים. לצד מרתף שמשמש את אבתסאם פארס לסדנאות בישול לקבוצות. המנות בביתה מגוונות להפליא. מסמבוסק ועד מאפים ומאכלים דרוזים מסורתיים. וללא ספק גולת הכותרת היא תבשיל המוגרבייה- תבשיל מסורתי שמכינים בסיר של שלוש קומות אותו למדה להכין מסבתא שלה (שאותו ניתן להזמין בתיאום מראש).

להזמנות ובירורים >> 077-2308292

───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────

מרים חדאד I בישול לבנוני נוצרי בישוב מעיליא

מסעדת אלרביע- מסעדה לבנונית במעיליא. מדובר במסעדה לבנונית חמה ונעימה של אשה מיוחדת שמזמינה את האורחים לחוויית אירוח מהמטעמים המשפחתיים. בתחילת האירוע יגיעו לשולחן מגוון רחב של סלטים קטנים ומיוחדים שעוד לא טעמתם. לצד מנות רבות נוספות שהן כולן מיוצרות בעבודת יד עם חומרי גלם אותנטיים ומוקפדים.

להזמנות ובירורים >> 077-9964426

───── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────

סאמיה מתא I בישול ערבי נוצרי בעכו

האירוח של סאמיה הוא חוויה משפחתית אמיתית. את האירוח היא מציעה בביתה עם בריזה מהים או בחלל אירועים בעיר העתיקה בעכו- הדיוואן מבחר הטעמים אותם סאמיה בוחרת לשים על השולחן כוללים מאפים מיוחדים, לצד תבשיל שנאפה יחד בתנור במשך שעות רבות, בעוד סוד הקסם שלה הוא קינוח ריבת הדלעת שתהליך ההכנה שלה לוקח כשלושה ימים.

להזמנות ובירורים >> 077-9964553

 

לקריאת הכתבה המלאה שהתפרסמה באתר YNET לחצו כאן