ZZZZZZZZZ

המלצות מיוחדות

אחורה קדימה
הוסף לתיבה שלך
שלח הודעה למארח
שלח הודעה לחבר
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה

המוזיאון הפתוח בתפן

מיקום תפן

המוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן, מזמין בחג הסוכות משפחות וילדים לחוות, לראות ולהתרגש בתערוכה חדשה "ועכשיו לפרסומות",כולל הפנינג לכל המשפחה, מופע מוזיקלי, סדנאות יצירה בעץ בסוכה, משחקייה, תערוכות ועוד.

 

 שבת סיפור ויצירה עם 'אני רוצה לדבר אתך'- 7.10 שעה 11:00

סוכות לכל המשפחה: ועכשיו לפרסומות- 9.10, בין השעות 10:00-15:00

אירוע יקים השנתי- 10.10

שיח גלריה בתערוכתו של מולי בן שושן 'ספרים מלאים חדרים'- 20.10 בשעה 11:00

איפה:מוזיאון הפתוח תפן, תפן

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו: 077-9964406 

 

לא צריך לנסוע רחוק בשביל להרגיש כמו בחו"ל... בלב הגליל המערבי הפורח, רק שעה וחצי נסיעה מתל אביב שוכן גן התעשייה תפן, אתר ייחודי המשלב תעשייה, אמנות, טבע והרבה ציונות.

הגלריה לאמנות מציגה תערוכות של אמנות ישראלית המתחלפות מידי חצי שנה. אמנים צעירים זוכים בתפן לחשיפה ראשונה ולצידם מוצגים אמנים ותיקים ובעלי שם. כל תערוכה מלווה בקטלוג ובו מחקר עומק אודות התערוכה והאמן. בשבתות מתקיימת הדרכה בגלריה וזו הזדמנות נפלאה להיכרות עם עולם האמנות הישראלי, גם לאלו שאינם מרגישים מומחים בתחום.

המוזיאון ליהדות דוברת גרמנית, מרכז מורשת הייקים, הוא המוזיאון היחידי בארץ (וכנראה גם בעולם) שחרט על דגלו את הנצחת מורשת הייקים. המוזיאון מגולל את סיפור עברה המפואר של יהדות מרכז אירופה עד ימי מלחמת העולם השנייה ואת סיפורה של העלייה החמישית ותרומתה לחברה הישראלית. חלל התצוגה מחולק לנושאים שונים ולצדם מוצגות יצירות אמנות. המוזיאון מעוצב בצורה ידידותית למשתמש ומאובזר בטכנולוגיות תצוגה חדישות. במקום חדר עם תערוכות מתחלפות וגם בתערוכות הקבע נערכים שינויים תמידיים.

המוזיאון לאמנות התעשייה מחולק לשלושה חלקים: הראשון מציג מחרטות ישנות וכלים שונים מתעשיית העיבוד השבבי, החלק השני מציג אוסף של כלי עבודה פרהיסטוריים, המלווה בסרט הסבר מרתק והחלק השלישי, הינו תערוכה אינטראקטיבית בשם "זרעים של פלסטיק". התערוכה הינה קו ייצור פעיל, היחיד מסוגו בארץ אשר חושף בפני המבקרים את עולם התעשייה המודרני. המשתתפים פעילים בתערוכה ומלווים את המוצר מחומר הגלם ועד לקבלת התוצר הסופי, ארוז ומוכן לשיווק. תערוכה זו מופעלת בליווי מדריכה ובהזמנה מראש.

מבין מגוון התערוכות מוצגת בתפן תערוכה אטרקטיבית במיוחד: אוסף המכוניות העתיקות, הגדול ביותר בארץ, המכיל ארבעים דגמים קלאסיים של מכוניות מראשית המאה העשרים ועד ימינו.

גן התעשייה משתרע על פני שטח של 120 דונם ובנוי בצורה של חאן, בהתאם למסורת הבנייה המזרח תיכונית. כביש הגישה לרכבים מקיף את מבני התעשייה והמוזיאונים ובחצר הפנימית שוכן גן הפסלים. כמאה יצירות, מעשה ידי מיטב האמנים בישראל, פזורות על פני מרחבי הגן והמדשאות המוריקות.

צוות ההדרכה של המוזיאון הפתוח מקבל קבוצות מכל הגילאים, למגוון הדרכות המקדמות את נושאי התעשייה, האמנות והשילוב ביניהן. ההדרכות משלבות אמצעים אורקוליים, סדנאות יצירה, משחקים והפעלות במוזיאונים השונים.

אירועים לכל המשפחה מתקיימים בתפן לאורך כל השנה. בשבת הראשונה של כל חודש מתקיים מפגש סיפור ובנוסף בכל החופשות והחגים מוזמן הציבור להינות מהצגות, סדנאות יצירה והפעלות. גם לקהל המבוגרים מוצעים אירועי תרבות ובהם מפגשי אמן, שיח גלריה, השתלמויות מורים ועוד. כמו כן, מוקרנים במקום סרטי תדמית אודות גן התעשייה, גן הפסלים וחזונו של סטף ורטהיימר.

 

  • על המקום
עלות
מחיר אמצע שבוע
25
מחיר סוף שבוע
35
מחירים מיוחדים
מידע נוסף
כניסה ללא תשלום ביום העצמאות למבקרים!
פרטים
077-9964406 rinat@omuseums.org.il
פנוי
לא פנוי
לא פנוי התאריך שסימנת
דירוג גולשים
נקי ואסתטי
מבריק לא מספיק
השירות
מכל הלב קריר
החוויה
בלתי נשכחת אפשר לוותר
דרג
שלח הודעה למארח