המלצות מיוחדות

אחורה קדימה
הוסף לתיבה שלך
שלח הודעה לחבר
X
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה

היסעים בחינם לנחל כזיב

 

כמדי שנה, לקראת חופשת חג הסוכות והציפיה למאות מבקרים שיגיעו ליהנות מטיול בשמורת נחל כזיב חברו יחד מיזם התיירות אוצרות הגליל, רשות הטבע והגנים, ורשות ניקוז נחלים גליל מערבי ויעמידו לרשות המטיילים מיניבוסים (שאטלים) ישירות לנחל.

 

ההיסעים יעמדו לרשות המבקרים במהלך חופשת חג הסוכות, בתאריכים 5.10-10.10.17 בין השעות 9:00-17:00, לרווחת המטיילים ללא עלות.

 

השאטלים יסיעו את המטיילים אל "עין זיו" הנמצא בסמוך לעיר מעלות, ניתן לנווט באמצעות  הוויז (לכתוב חניון נחל כזיב - מעלות).

 

שימו לב- לא ניתן לעלות עם כלבים לשאטלים

 

למידע נוסף: 077-9964400

 

נחל כזיב הוא הגדול והעשיר בנחלי הגליל המערבי, בעיקר הודות למעיין עין זיו הנחשב למעיין העיקרי שמזרים מים לנחל. הנחל זורם ברוב ימות השנה, ומהווה את אחד ממסלולי המים האטרקטיביים והיפים ביותר באזור בגליל המערבי.

 

בשנים האחרונות נסגרה הגישה לנחל לנוכח בעיית בטיחות בכביש, כאשר יש עומס של מבקרים הדבר אינו מאפשר מעבר של שירותי חירום והצלה. סגירת כביש הגישה ממעלות הפכה את ההגעה לנחל לבעייתית במיוחד עבור משפחות. עבור אלו, טיפוס של שלושה קילומטריםהלוך ושלושהחזרה לרכבים במעלה הדרך התלולה הופך את הטיול ללא מעשי.

 

המסלול המתחיל בעין זיו חביב במיוחד על מטיילים מכיוון שהוא מתחיל בתוך ערוץ הנחל, והמרחק מנקודת ההתחלה עד בריכות עין טמיר הוא של פחות משעה הליכה. המסלול כולו מישורי כמעט לחלוטין, וניתן ללכת בשביל כורכר נוח או בערוץ הנחל. הבריכות של עין טמיר מאפשרות טבילה מרעננת ובצידן מצויה ניקבה המהווה את מקור נביעת המעיין,

המסלול מתאים לכל המשפחה.

 

במקום עמדת הסבר עם אנשי רשות הטבע והגנים, אשר יתנו מידע על המסלול. 

לא תתאפשר נסיעה של כלבים ברכבי ההסעה.

  • על המקום
מחירים
החל מ-
0
עד
0
מחירים מיוחדים
מידע נוסף
איך מגיעים?
למגיעים מכיוון נהריה - נוסעים על כביש 89 מזרחה, כ- 17 ק"מ ופונים שמאלה (צפונה) לכיוון אזור התעשייה קורן, בכיכר השלישית מבצעים פניית פרסה ומגיעים לחניון בהתאם לשילוט במקום.
למגיעים מכיוון סאסא - נוסעים על כביש 89 מערבה, כ- 17 ק"מ, פונים ימינה (צפונה) בכניסה לאזור התעשייה קורן, בכיכר השלישית מבצעים פניית פרסה ופונים ימינה.
החל מהשעה 09:00 בבוקר ועד לשעה 16:00 אחר הצהריים.
ההדרכה תינתן רק בנקודת הפתיחה של המסלול, כל משפחה מטיילת לבד.
פרטים גם בטל: 077-9964400
מקומות לינה באזור
לפעילויות בסביבה
למסעדות בקרבת מקום
מתוך התיבה שלך תוכל לפנות לכל המארחים שבחרת