המלצות מיוחדות

אחורה קדימה
הוסף לתיבה שלך
שלח הודעה לחבר
X
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה

הגן הבוטאני זואולוגי נהריה

מיקום נהריה

הגן הבוטני זואולוגי בנהריה הוא פינה קסומה בלב העיר. הגן שנפתח ב 2003 מציע למבקרים לראות מגוון גדול של בעלי חיים וצמחים מכל רחבי העולם, כשליד כל בעל חיים או צמח הסבר מפורט. הגן משתרע על פני שטח של 16 דונם ובלבו מדשאה גדולה שאפשר לקיים בה פיקניק (חל איסור על הבערת אש במקום). בעלי כנף משוטטים להנאתם באופן חופשי ברחבי  הגן, ציוץ ציפורים נשמע מכל עבר והתחושה היא של שלווה קסומה, כשהדיו של כביש ארבע הסמוך אינם מפרים אותה.

גם כאן, כמו בגני חיות רבים בארץ ובעולם, בעלי החיים מחולקים לפי אזור מחייתם הטבעי. כך יש בגן חצר דרום אמריקאית, חצר אפריקאית, חצר אוסטרלית וחצר ארץ ישראלית.

בין בעלי החיים הגרים כאן תמצאו את הסוריקטה (השילוט מספר, כי מדובר בבעל חיים טורף מדרום אפריקה החי בלהקות), המרה, מכרסמים קטנים, ברבורים לבנים המשייטים להנאתם בתעלה מים יפה ומדי פעם עולים לאי הקטן שעליו צומח עץ אקליפטוס, פורשים כנפיים ומתיזים מים לכל עבר. בחצר הארץ ישראלית תמצאו עזים וכבשים. בצפריה האפריקאית והדרום אמריקאית בעלי כנף. גם למורים חמודים חיים בגן לצד חוטמן חום, שפן הסלע, אווז חזיר ,צבי מים ודגים. כדי להגיע לחצר האוסטרלית מטפסים על גשר שבסופו  פוגשים קנגרו ידידותי, המדלג בין הסלעים,  ואמו שאוהב להתבודד. בשכנות מתגוררים שקנאים ארוכי מקור,  המשייטים בברכת מים.

הגן מטופח מאוד, לאורכו שבילים נוחים להליכה וספסלים.

  • על המקום
מחירים
החל מ-
10
עד
15
מחירים מיוחדים
מידע נוסף
בגן חדר זוחלים, פינת ליטוף, צפרייה וארגזי חול להנאת הילדים.
אפשר לקיים בגן ימי הולדת בתיאום מראש. במקום יש אולם אירועים לעד 50 איש עם מטבחון צמוד.
אפשר לקבל הדרכות לקבוצות בתאום מראש.
אסור להאכיל את בעלי החיים.
ניתן להביא אוכל מהבית ולשבת לפיקניק במקום.
אסור להדליק אש.
א - ה 9:00-17:00 שישי 9:00 - 15:00 שבת 9:00-17:00
הקופות נסגרות שעה לפני סגירת הגן.


פרטים
077-9964603 botani@zahav.net.il
מקומות לינה באזור
לפעילויות בסביבה
למסעדות בקרבת מקום
מתוך התיבה שלך תוכל לפנות לכל המארחים שבחרת