המלצות מיוחדות

אחורה קדימה
הוסף לתיבה שלך
שלח הודעה לחבר
X
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה
תודה, הודעתך נשלחה בהצלחה

אתר התיירות ראש הנקרה

מיקום ראש הנקרה

רותם כהן במופע פופ לטיני ישראלי.

 

בהופעותיו מצליח רותם בכריזמה מהפנטת לרגש ולהקפיץ, נוגע בכל אחד מהקהל שאף אחד אינו נשאר אדיש ומשאיר טעם של עוד.

על הבמה הוא מגיש לקהל את מיטב להיטיו: "כל העולם שלך", "בואי נדבר", " כמעט שהתרגלתי", "זה לא את", "אקוט שרי" (עם מגי אזרזר)   וכ"כ יפה לך-como la agua בעברית וספרדית בראש מצעדי הרדיו. סינגל הראשון מתוך אלבומו השלישי, בו הוא משתף פעולה עם לא אחר מ Descemer Bueno, אחד מהיוצרים הלטינים המובילים בעולם, ושיתף פעולה עם הטופ העולמי כמו אנריקה איגלסיאס, שאקירה, מארק אנטוני ועוד.

גלגלצ: "בשיריו אפשר לשמוע השפעות ממקומות קצת אחרים – אמריקה הלטינית בעיקר. לא מפתיע, בהתחשב בכך שהוא הצהיר לא אחת שהוא הושפע מאוד מחוליו איגלסיאס. האמת שלנו זה הזכיר בעיקר את התוצרים של הבן. יתכן שמדובר באנריקה איגלסיאס הישראלי?״ 


מוזמנים לסגור את הקיץ בראש הנקרה עם המופע המצליח של רותם כהן!

 

יום חמישי , ה31.8.17 בשעה 21:30

 

פתיחת דלתות ב-20:00 , מופע עמידה.

 

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 077-9964433

 

כולנו נעצרים בקצה העלייה לראש הנקרה. מסדרים טיפה את הנשימה, שואפים מלוא הריאות אוויר ים צונן ומפנים את המבט דרומה. עתה נעתקת הנשימה. כן, גם אם חווינו את הביקור בראש הנקרה עשרות פעמים, עדיין נעתקת הנשימה. נוף חופי ארצנו הנשקף דרומה, דומה שעד רצועת עזה, בולע את כל החושים. רגע ארוך נחשה, נאהיל בכף ידינו מפני השמש ונחפש נקודות נוף מוכרות, ואחר כך נרד למטה, אל הנקרות, אחד מפלאי התיירות היותר אהובים בישראל.

מאות אלפים מגיעים לכאן מדי שנה. ואם עד היום היו יורדים ברכבל ובדרך טועמים את טעם העמידה בתור, הרי שעתה, לאחר שנחנך גשר ההנגשה היפהפה והחדש, נראים פני הדברים אחרת. עתה יכולים גם נכים וקשישים לעשות את דרכם, כשהם צופים מערבה על משטחי התכלת של הים ביום קיץ או יום סוער, וההתרגשות מתחילה עוד לפני שראו אפילו נקרה אחת! ועדיין, תמיד עדיף להגיע מוקדם יחסית, לפני הלחץ הגדול, במיוחד בסופי שבוע, בחופשות ובחגים.

הנקרות עצמן, אותם "חלונות טבעיים" שהים והרוחות יצרו בצוק הלבן, יהוו תמיד את האטרקציה המרכזית של המבקרים במקום. למטה גועש הים, מתערבלות המערבולות, והמים חותרים ללא לאות בתוך הסלע, ממש מתחתנו, המבקרים הנרגשים, החוזים בפלא מתוך מסתרי המערות הטבעיות, המחוברות זו לזו במסדרונות שנחצבו בבטן ההר.

כמות המבקרים וגודל האטרקציה מכתיבים ניהול יעיל ומתקדם. הרכבל מצריך תחזוקה, ועוד לא דיברנו על המסעדה, על המיצג האור קולי ועל הפעילויות האקטיביות המיוחדות המוצעות בחגים ובחופשות לקהל המגיע למקום – נסיעה באופניים או ברכב חשמלי. במילים אחרות – ביקור באתר ראש הנקרה מתבקש לעיתים קרובות, ובהחלט יותר מפעם אחת. את זה יודעים רוב הישראלים, החוזרים לכאן אפילו כמה פעמים בשנה. 

  • על המקום
מחירים
החל מ-
35
עד
45
מחירים מיוחדים
פרטים
מקומות לינה באזור
לפעילויות בסביבה
למסעדות בקרבת מקום
מתוך התיבה שלך תוכל לפנות לכל המארחים שבחרת